Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Bir hayli ileri düzeye gelmiş olan nakliyat ve taşımacılık sektöründe Dünya Kargo Yıllardan beri Hizmet sektöründe sağlam adımlarla ilerlemeye sizlerin desteğiyle devam etmektedir.

Bu rekabete Dünya KARGO olarak en iyi hizmeti siz saygı değer müşterilerimize bundan sonra ki yıllarda da vermeye devam edeceğiz.

Taşımacılık ve hizmet sektöründeki birçok karşılaşılan ve siz müşterilerimizin en büyük sıkıntılarından olan eşya hasarları Dünya KARGO tarafından taşınma başlamadan önce sigortalanmaktadır.

Bu sayede eşyalarınız güvenilir bir şekilde evinize monte edilmiş ve taşınmış olur. Şirketimizin prensibi en iyi hizmeti sizlerin ayağına getirmektir.

İşimizde müşteri memnuniyeti, müşteri dostluğu her zaman en ön sırayı almıştır. Yılların bize vermiş olduğu tecrübe ve deneyim sayesinde geniş bir müşteri potansiyel ağı kurmuş bulunmaktayız.

Biliriz ki müşterilerimiz memnuniyetlerini dostlarına, istek ve şikayetlerini ise bize bildirirler.

Biz de müşterilerimizin bu istekleri doğrultusunda gerekli ihtiyaçları her zaman en üst düzeyde karşılamaktayız.

Kaliteli ve başarılı bir taşımacılık her zaman karşılıklı güvenden doğar. Biz de şirket olarak yıllardır bu amaç doğrultusunda en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayız.

Dünya KARGO ile geleceğe güvenle taşınmak için her zaman telefon ve E-Mail yoluyla 7 gün 24 saat bizlere ulaşabilirsiniz.

0 +
ÇALIŞMA YILIMIZ
0 +
MUTLU MÜŞTERİLER
-10
ŞİRKETİMİZ
0 +
YAPTIĞIMIZ İŞLER